Hizmetlerimiz

Avrupa Residence Suites’te mükemmel servis anlayışı ile ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa Residence Suites’te mükemmel servis anlayışı ile ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

Misafir Araç Servisi

Avrupa Residence’da konaklayan misafirlerimiz için “Ücretsiz Araç Servisi”miz bulunmaktadır. Ücretsiz araç servisimiz her gün (Pazar günü hariç) Avrupa Residence’dan hareket ederek, konuklarımızı yol güzergahında yer alan seçkin alışveriş merkezlerine, metroya, şehir merkezine (Taksim) ve (Kabataş mevkiisine) ulaştırmaktadır. Detaylı bilgiyi Avrupa Residence Suites resepsiyonundan alabilirsiniz.

Sınırsız İnternet

Avrupa Residence’da internet erişimi ücretsizdir. Avrupa Residence`in tüm odalarında ve ortak kullanım alanlarında kablosuz ve yüksek hızlı internet erişimi sağlanmıştır.
* 100 Mbps upload download

Yüzme Havuzu

Avrupa Residence’in kapalı ısıtmalı yüzme havuzu konuklarımızın ücretsiz hizmetindedir. Sıcaklık değerleri, su dengesi ve hijyen standartları titizlikle denetlenen yüzme havuzumuzda geçireceğiniz birkaç saat, günün yorgunluk ve stresini atmanıza yardımcı olacaktır.

Kapalı Otopark

Avrupa Residence`da 24 saat korumalı, 200 araç kapasiteli kapalı otopark bulunmaktadır. Otopark kullanımı konuklarımız için ücretsizdir. Ayrıca konuklarımız için ücretsiz vale park hizmeti sağlanmaktadır.

Çamaşır Yıkama & Kuru Temizleme

Avrupa Residence’deki suit dairenizde kurutmalı çamaşır makinesi, ütü ve ütü masası bulunmaktadır. Kuru temizleme gerektiren giysilerinizin temizlenmesi için Avrupa Residence’in resepsiyon personeli çamaşırlarınızın kuru temizleme firmasına gönderilmesi ve teslim alınmasında hizmetinizdedir.

Spor Merkezi

Avrupa Residence’da yer alan spor merkezimizden konuklarımız ücretsiz yararlanırlar. Sağlıklı ve zinde bir yaşam için spor yapmayı amaçlayan konuklarımıza teknolojik ekipmanlar ile donatılmış cardio ve fitness salonlarımızı öneririz. Ayrıca sauna, buhar banyosu ve şok duşları konuklarımızın ücretsiz hizmetindedir.

Kahvaltı

Avrupa Residence`in zengin ve otantik lezzetlerden oluşan kahvaltı büfesinde hamur işleri, yoğurt ve günlük süt ürünleri, egzotik türk peynirleri, dilimli veya bütün meyve seçenekleri, kahvaltılık gevrekler, kuru meyveler, çerezler, uluslararası şarküteri seçenekleri, yumurtalı yiyecekler, geleneksel börek çesitleri, gözleme ve arap mutfağından esintiler sunulmaktadır.